Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor - Safir Haber

Safir Haber

Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor

Alternatif sporların adresi olan, 29 tescilli spor branşıyla Türkiye’nin en önemli amatör spor kulübü konumundaki Bostanlıspor’da ücretsiz spor kursları başlıyor.

31 Ağustos 2020
Bostanlıspor’da yeni dönem ücretsiz kurslar başlıyor

Alternatif sporların adresi olan, 29 tescilli spor branşıyla Türkiye’nin en önemli amatör spor kulübü konumundaki Bostanlıspor’da ücretsiz spor kursları başlıyor.

Bostanlıspor Kulübü Başkanı Avni Erboy, tüm sağlık önlemlerinin alındığı Karşıyaka Belediyesi Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde yapılmasına izin çıkan spor branşlarının 20 Temmuzdan itibaren yapılacağını ve ilk etapta temassız sporlardan olan atletizm, dart, tenis, oryantiring, yoga, masa tenisi ile kick boks ve muay thai’nın temassız bölümlerinin  başlayacağını ifade etti.

Başkan Erboy, “Sporların temeli durumundaki atletizmi Karşıyaka’da yapan tek kulüp konumundayız. 10-13 yaş grubumuz bir yıldır şampiyonaya hazırlanıyordu. Korona Virüs nedeniyle şampiyonalar iptal oldu. Bu ekibimizin yanı sıra atletizm sporuyla ilgilenmek ve iyi bir atlet olmak isteyenlere ücretsiz kurs açtık. Dart da aynı şekilde. Bu spor branşının içkili alanlardan spor salonlarına taşınması için üzerimize düşen görevi yapmaya devam ediyoruz. Sporun spor için yapılması amacıyla dart branşımızın spor okulunu da ücretsiz açıyoruz. Yine yeni branşımız olan harita ile yön bulan spor dalı oryantiringi ücretsiz başlatıyoruz. Diğer branşlarımızdan da masrafların karşılanması amacıyla cüzi aidat almaya devam edeceğiz. Bu branşlarımız masa tenisi, kick boks, muaythai (izin verilen kategorileri) ve tenis sporu olacak. Bu arada Yoga da başlıyor. Sağlık ve beden geliştirmek için bireysel olarak ders almak isteyenler için de özel seanslar yapacağız. Dağcılık ve doğa yürüyüşleri ile bisiklet de en kısa zamanda devreye girecek. Katılımlar 0-544-7351912 numaralı kulübümüz telefonuna yapılabilinir. Karşıyakalılar başta olmak üzere spor yapmak isteyen 7’den 77’ye herkesi bekliyoruz” dedi.

İZMİR / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ