TÜSİKON GENEL BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN BERAT KANDİLİ MESAJI - Safir Haber

Safir Haber

TÜSİKON GENEL BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu ( TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan Beşiktepe, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı...

16 Mart 2022
TÜSİKON GENEL BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE ‘DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu ( TÜSİKON ) Genel Başkanı Orhan Beşiktepe, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında İslam âleminin Berat Kandili’ ni kutladı.

TÜSİKON Genel Başkanı Orhan Beşiktepe mesajında şunları kaydetti,

Berat Kandili, Allah’ın bütün kullarına rahmet, lütuf ve mağfiret kapılarını araladığı, yapılan ibadetlere kat be kat mükâfat verdiği ve bizlere Ramazan ayını müjdeleyen son kandil gecesidir.

Bu gece; Yüce Rabbimizin nezdinde beratımıza vesile olan, O’nun affediciliğine sığınmayı öğreten, kendimize, ailemize, din kardeşlerimize ve tüm kâinata karşı bağışlayıcı ve yapıcı olmayı öğreten, kin, nefret ve intikam duygularının aşıldığı, bereket ve şifa kapılarının açıldığı müstesna zaman dilimlerinden biridir.

Bu vesileyle, yapacağımız ibadet, dua ve yakarışların kabul olması temennisiyle birlikte bütün İslam âleminin Berat Kandil’ini kutlar, insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ