Türkiye’den Dünyanın Dört Bir Yanına Yoga Enerjisi - Safir Haber

Safir Haber

Türkiye’den Dünyanın Dört Bir Yanına Yoga Enerjisi

Yoganın herkes için olduğuna inanan ve bu doğrultuda yogaya gönül verenleri aynı çatı altında buluşturma hedefiyle Çetin...

21 Aralık 2020
Türkiye’den Dünyanın Dört Bir Yanına Yoga Enerjisi

Yoganın herkes için olduğuna inanan ve bu doğrultuda yogaya gönül verenleri aynı çatı altında buluşturma hedefiyle Çetin Çetintaş’ın önderliğinde kurulan YogaKioo, tecrübeli eğitmenleri ve eğitici dersleriyle bambaşka bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Kişinin kendi içine yaptığı yolculuk olan yoganın herkes için ulaşılabilir olması için 2017 yılında yoganın Türkiye’de ivme kazanmasını sağlayan Çetin Çetintaş’ın liderliğinde kurulan ve hedefleri doğrultusunda yogaya gönül vermiş kişilerin yolculuğuna ışık tutmaya devam eden YogaKioo, her geçen yılla birlikte büyümeye devam ediyor.

Bünyesindeki birbirinden deneyimli eğitimcilerin verdiği eğitimler ile kişiyi kendisine tutan bir ayna olan Almanya ve  Yunanistan’da da hizmet vermeye devam eden YogaKioo, Türkiye’nin de en büyük yoga stüdyosu konumunda yer alıyor.

Çağın getirdiği imkanlar sayesinde tapınaklardan taşınan zamansız bilgileri düzenlediği etkinlikler ve eğitimler ile tüm dünyaya sunan YogaKioo, kadim bilgilerin ışığında pratiğin her bir aşamasının detaylı şekilde çalışıldığı köklü bir okul görevi görüyor.

Tek önemli amacın “yoga” olduğu ve hızlı büyümesinin sebebini de adanmış ve sevgiyle bir araya gelmeye borçlu olan YogaKioo, Türkiye’nin en büyük yoga okulu olmanın getirdiği sorumluluk duygusunu da yerine getirmeyi başarıyor.

YogaKioo’nun her bir şubesi Uluslararası Yoga Eğitmenlik Eğitimleri, çeşitli workshoplar, günlük yoga dersleri, Astroloji, Reiki gibi destekleyici çalışmalar ile kampüs şeklinde işliyor. Çetin Çetintaş ve diğer eğitmenler ile öğrenciler, kendi pratiklerini devam ettirebilmeleri için ayrılan stüdyolar sayesinde tüm gün, günün her saati birlikte pratik yapıp çalışıyorlar.

Türkiye’nin ve KKTC’nin en büyük yoga okulu olarak İstanbul’da Beylikdüzü, Bahçeşehir, Bağdat Caddesi ve Maslak’ta dört şube; Adana’da, İzmir’de, Antalya’da ve Girne’de birer şube olmak üzere yedi şubesi bulunan YogaKioo, bu hacmiyle de Türkiye’nin en büyük yoga stüdyosu konumunda yer alıyor.

YogaKioo’nun en büyük projesi ise Türkiye’de yoganın kalbi haline gelecek ve 150’nin üzerinde konaklama kapasitesi bulunan, 63 dönüm üzerine kurulmakta olan Kioo Retreat Center için de çalışmalar hızla devam etmekte.

Sadece Türkiye’de değil her sene dünyanın dört bir yanında gerçekleşen YogaKioo etkinlikleri sayesinde yogaya gönül veren on binlerce kişiyi bir araya getirmeye devam eden YogaKioo yogayı hayatının bir parçası haline getirmek isteyen herkese kapılarını açıyor.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ