Dumpper Dumpper
SINAVA HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR | Safir Haber
Dumpper

SINAVA HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR

SINAVA HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, eşarp ve yazı görseli olabilir
Haliliye Belediyesi ile geleceğe hazırlanan üniversite adayı öğrencilere stres kontrolü ve ders çalışma metotlarıyla ilgili seminer verildi. Öğrenciler, kendilerine sunulan imkan dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla gençler geleceğe emin adımlarla hazırlanıyor.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Bahçelievler Gençlik Merkezindeki üniversiteye hazırlık kursunda eğitim gören ve Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan öğrencilere seminer verildi. Uzman Psikolojik Danışman Bişar Görür ve Reşat Gülşen tarafından verilen seminer ile öğrencilere ders çalışma metotları anlatıldı.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve yazı görseli olabilir

Öğrencilerin sınav döneminde stres yapmamaları gerektiğini belirten uzman danışmanlar, gençlere verim alabilmeleri için uygulamaları gereken adımları aktardı.
Ders çalışırken motive olmakta zorlandıklarını ifade eden öğrenciler ise seminer ile streslerini kontrol altına almaya yönelik teknikler öğrencilerini kaydetti. Emin adımlarla geleceğe hazırlandıklarını belirten öğrenciler, sunulan imkan dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve yazı görseli olabilir
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik seminerlerin devam edeceği kaydedildi.

 


| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
Wordpress Hosting |Urfa Haber |wifi şifre kırma | ucuz implant | Duqqan’da eğlence tam…