Şarkılarıyla Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ses getiren Uriel Salnaitis - Safir Haber

Safir Haber

Şarkılarıyla Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ses getiren Uriel Salnaitis

Uriel Avrupa ve Türkiye’de Ses Getirecek Şarkılarıyla Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ses getiren Uriel Salnaitis, dünyaca ünlü...

19 Mart 2022
Şarkılarıyla Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ses getiren Uriel Salnaitis

Açıklama yok.

Uriel Avrupa ve Türkiye’de Ses Getirecek

Şarkılarıyla Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ses getiren Uriel Salnaitis, dünyaca ünlü sanatçıların yer alacağı yeni projesi üzerinde çalışmaya başladı.

Şarkılarıyla Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ses getiren Uriel Salnaitis, dünyaca ünlü sanatçıların yer alacağı yeni projesi üzerinde çalışmaya başladı. Kısa sürede hit haline gelen şarkılarıyla Avrupa’da ses getiren Uriel, iki sürpriz dünyaca projeyle müzikseverlerle buluşacak.

Son dönemde Ukrayna halkı yararına yaptığı yeni şarkı projesi söz ve müziği Alman şarkıcı Nena’ya ait olan Mach Die Augen Auf şarkısı projesiyle gündemde olan ünlü Türk asıllı Alman şarkıcı Uriel Salnaitis’in, 2022 yılında Mısır’da ve Avrupa’da yılın güzeli seçilen Zaina Ali ile de çok yakın arkadaş oldukları öğrenildi.

 

Kendine has müzik tarzı ve etkileyici sahne performansıyla ün kazanan ünlü şarkıcı, önümüzdeki aylarda hayranlarını heyecanlandıracak yeni projelerini piyasaya sürecek.

DİNÇER KARACALAR-İSTANBUL

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ