MEHMET KIZIL `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI - Safir Haber

Safir Haber

MEHMET KIZIL `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Kızıl Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mehmet Kızıl, Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Kızıl,...

16 Mart 2022
MEHMET KIZIL `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Kızıl Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mehmet Kızıl, Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kızıl, mesajının devamında şunları ifade etti:

“Kurtuluş, af ve arınma gibi anlamlara gelen, ayrıca mübarek Ramazan ayının da bir müjdecisi olan Berat gecesi, inananlara, kulluk bilinci ve hesap verme şuuruyla suç ve yanlışlardan kaçınmaları, günahlardan arınmaları ve Yüce Yaratıcının sonsuz rahmet ve merhametine iltica etmeleri gerektiğini hatırlatan bir zaman dilimidir.

Mübarek gün ve geceler, insanlar arasındaki sevgi ve saygı bağını, dayanışma ruhunu pekiştiren, birlik ve bütünlüğümüzü, huzur ve esenliğimizi korumamıza vesile olan özel günlerdir.

Böylesi mübarek gecelerde toplumsal sorumluluğumuzun da farkına vararak dayanışma ve yardımlaşma içinde birbirimizi sevmeli, kini ve nefreti sevgiye, bencilliği fedakârlığa dönüştürerek bütün güzellikleri birlikte paylaşmalıyız.

Bu gecenin en güzel şekilde değerlendirilmesi ile insanlığın kurtuluşuna sebep olmasını temenni eder, hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin Mübarek Berat Kandilini kutlarım.”

ABDULLAH YİĞİT –İSTANBUL

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ