M. TÜRKİ GÜNDOĞAN `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI - Safir Haber

Safir Haber

M. TÜRKİ GÜNDOĞAN `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Harran İlçesinde Kanaat önderi ve Ak Parti Harran İlçe Başkan Yardımcısı M. Türki Gündoğan, Berat Kandili nedeniyle...

16 Mart 2022
M. TÜRKİ GÜNDOĞAN `DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Harran İlçesinde Kanaat önderi ve Ak Parti Harran İlçe Başkan Yardımcısı M. Türki Gündoğan, Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Gündoğan, kutlama mesajının devamında şunları dile getirdi: “Bu mübarek gecenin insanlığa sunduğu manevi iklimde beratımızı almamıza vesile olacak olan Yüce Rabbimizin ilahi mesajına kulak vermekle, Efendimizin üstün ahlakını kendimize örnek almakla mümkün olacağının bilinci ile tutum ve davranışlarımızı yeniden gözden geçirmek için bir fırsattır.

Rabbimize, nefsimize, neslimize ve bütün insanlığa karşı sorumlu olduğumuzun idraki içerisinde yaşadığımız hayatın geçici olduğunu, Allah katında kalıcı olanın iman ve yararlı işler olduğu şuuru ile her türlü dargınlık, kırgınlık, kin ve nefret yerine sevgi, şefkat, merhamet tohumlarını ekelim.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Harranlı bütün hemşerilerimin ve İslam Âleminin kandilini tebrik eder, bu gecede yapılan duaların kardeşliğimizin güçlenmesine, beraberliğimizin perçinlenmesine, insanlık Âleminin barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim” diye konuştu.

 

M. TÜRKİ GÜNDOĞAN – KARAKÖPRÜ

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ