İpek Senem Aydın, 21 Aralık’ın önemini vurguluyor - Safir Haber

Safir Haber

İpek Senem Aydın, 21 Aralık’ın önemini vurguluyor

Birçok mucizeye şahit olduktan sonra THETAHEALİNG eğitmeni olan ipek senem aydın, 21 Aralık’ın önemini vurguluyor. Farkındalık Atölyesi’nde...

20 Aralık 2020
İpek Senem Aydın, 21 Aralık’ın önemini vurguluyor

Birçok mucizeye şahit olduktan sonra THETAHEALİNG eğitmeni olan ipek senem aydın, 21 Aralık’ın önemini vurguluyor.

Farkındalık Atölyesi’nde uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştiren İpek Senem Aydın, 21 Aralık’ta hayatımızda başlamasını istediğimiz şeyler için düğmeye basmanın tam zamanı olduğunu dile getiriyor.

Hem online hem de atölyesinde vermiş olduğu Thetahealing seminerleri, kişisel danışmanlık hizmetleri ile ruhsal açıdan yeniden doğuş imkanı sunan Aydın, hayatınızda yeni kapılar aralarken yeni yöntemler de geliştirmenizi tavsiye ediyor.

Farkındalık Atölyesi’nde danışanlarına farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik eden İpek Senem Aydın, insan davranışlarının sonucu hep aynı sonuçlara uzanıyorsa 21 Aralık tarihi farklı yöntemler denemesi adına harika kapılar açacağını dile getiriyor.

“Tüm bu süreci yürütürken sağlam adımlarla, istikrarlı ve yavaş yavaş ilerlemeye özen gösterirsen en yüksek potansiyeli ve başarıyı kaçınılmaz hale getirirsin.” diyen İpek Senem Aydın, 21 Aralık tarihinin insanların istedikleri şeyi başlatması için istikrarlı bir zaman olmasının yanı sıra bilinçaltımızda artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklemenizi tavsiye ediyor. Mucizelerin mümkün olduğuna inanan Aydın, ben merkezcilikten uzak, birlikte büyüyeceğimiz bir dönem olan 21 Aralık’ın bu kapıyı açacağını bildiriyor.

Bütüne katkı olacak şeylerde evren tarafından destekleneceğimiz bir süreçte bereket, ruh eşi ve daha birçok konuda destek ve hizmetler veren Aydın’ın tüm bu çalışmaları, kişisel gelişim, farkındalığınızı artıracak meditasyonlar, seminerler, yöntemler, bu dönemin ana konusu olmaya devam ediyor.

İpek Senem Aydın’ın hizmetlerine ipeksenemaydin.com adresinden ve Youtube kanalından ulaşılabilir.

İpek Senem Aydın

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Birçok modülde Thetahealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

Thetahealing seminerlerini online olarak ve Nişantaşı’ndaki İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ