HALİLİYE’DE YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR - Safir Haber

Safir Haber

HALİLİYE’DE YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=OOh8qfEiptk[/embed]     HALİLİYE’DE YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR     [embed]https://www.youtube.com/watch?v=OOh8qfEiptk[/embed]   Haliliye Belediyesi tarafından sağlıklı...

30 Mayıs 2022
HALİLİYE’DE YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

 

 

HALİLİYE’DE YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

 

 

 

Haliliye Belediyesi tarafından sağlıklı bir neslin yetişmesi ve gençlerin spor alışkanlığı kazanması için farklı branşlarda açılan Yaz Spor Okulları için yeni kayıtlar başlıyor.

Bir 8 kişi, çocuk, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın gençliğe ve sporcuya önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla çalışmalarını sürdüren Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü, birçok branşta açtığı kurslar ile şampiyon gençler yetiştiriyor.

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir

Haliliye Belediyesi bünyesindeki kurslara katılan gençler, geleceğin milli sporcuları olmak için antrenörler eşliğinde hazırlanıyor. Özellikle okulların ara tatile girmesiyle spora yönelen çocukların da ilgisiyle yoğun katılımın olduğu kurslar için Yaz Spor Okulları açılıyor. Gençlerin spor alışkanlığı kazanmaları için açılan Yaz Spor Okullarında badminton, basketbol, yüzme, voleybol, tekwando ve judo branşlarında eğitimler veriliyor. Tüm branşlar için başvurular 1-15 Haziran arasında alınırken, başvuru yapmak isteyen gençlerin gerekli formları doldurmaları gerekiyor.

Bir 11 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve yazı görseli olabilir

Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi, Sabiha Özlek Kapalı Spor Salonu, Devteyşti Eyüp Cenap Gülpınar Spor ve Yaşam Merkezi ve Aliya İzzet Begoviç Spor Kompleksinde verilecek olan farklı branşlardaki kurslar için kayıtlar ise yine aynı adreslerden alınıyor.

Bir 7 kişi ve iç mekan görseli olabilir

 

Bir 5 kişi, havuz ve yazı görseli olabilir

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ