AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan’ dan Berat Kandili Mesajı - Safir Haber

Safir Haber

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan’ dan Berat Kandili Mesajı

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Barat Kandili Sebebiyle Bir Mesaj Yayınladı. AK Parti Karaköprü İlçe...

17 Mart 2022
AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan’ dan Berat Kandili Mesajı

Başkan Ağan’ dan Berat Kandili Mesajı

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Barat Kandili Sebebiyle Bir Mesaj Yayınladı.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan , 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerifin müjdecisi olan mübarek Berat Kandilini idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Bu mübarek geceler rahmet, bereket, birlik, beraberlik, şükür, mağfiret ve sevgi duygularıyla insanların Yüce Allah’ın huzuruna bir adım yaklaşma vesilesidir. Kandil geceleri feyziyle sadece karanlık gecelerimizi değil aynı zamanda manevi iklimiyle bunalan gönüllerimizi aydınlatarak zihinlerimizi berraklaştırır.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Yunus Emre’nin söylediği gibi ‘yaratılanı severiz, yaratandan ötürü’ düşüncesiyle hareket eden bir medeniyetin onurlu birer temsilcisi olarak manevi güzelliklerin dünyamızı aydınlattığı bu güzel gecenin tüm dünyadaki kötülüklerin sona ermesi barış, huzur ve güven ortamının tüm İslam Alemine ve insanlığa hakim olması, mağduriyet altında yaşayan ve ezilen din kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olması en önemli duamız ve temennimizdir.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, İşte bu manevi atmosferde idrak edeceğimiz On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan Berat kandilinde gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyor Aziz milletimiz ve İslam Alemi adına hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz” …

İSMAİL DOĞAN -KARAKÖPRÜ

Başkan Ağan’ dan Berat Kandili Mesajı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ